Sport News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sport News

Lajmet me te reja i gjeni vetem ketu..
 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Subotic kerkohet nga Chelsea,Man City dhe Arsenal

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin



Numri i postimeve : 195
Join date : 27/06/2009

Subotic kerkohet nga Chelsea,Man City dhe Arsenal Empty
MesazhTitulli: Subotic kerkohet nga Chelsea,Man City dhe Arsenal   Subotic kerkohet nga Chelsea,Man City dhe Arsenal Icon_minitimeMon Jul 13, 2009 5:45 pm

Subotic kerkohet nga Chelsea,Man City dhe Arsenal Neven-10

Mbrojtesi i skuadres gjermane Borusia Dortmund kerkohet nga treshja e skuadrave angleze Arsenal,Manchester City dhe Chelsea.

Qender-mbrojtesi i skuadres gjermane Borusia Dortmund Neven Subotic i cili shkelqeu sezonen e fundit nen fanellen e klubit gjerman ka zgjuar interesimin e tre skuadrave te medha angleze:Arsenal,Manchester City dhe Chelsea.
Te tri skuadrat jane ne kerkim te sherbimeve te tije por 20 vjeqari deshiron qe ende te luaj ne Dortmund pasi ai mendon se duet te kontriboj edhe me shume per skuadren e cila ia dha mundesine per te arritur aty ku eshte tani.

Subotic per te perdieshmen gjermane Bild tha:"UN jam vetem 20 vjeq dhe ende kam kohen perpara nese dua te leviz.Tani per tani jam i kenaqur ne gjermani dhe kam ende shume per te mesuar"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://sport.forumsq.net
 
Subotic kerkohet nga Chelsea,Man City dhe Arsenal
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lorik Cana kerkohet nga Arsenal
» Morientes kerkohet nga Fiorentina
» Xhemajli kerkohet nga Fiorentina
» Luisao kerkohet nga Fiorentina
» Diego Lugano kerkohet nga Roma

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Sport News :: Portali :: Lajmet me te reja-
Kërce tek: