Sport News


Lajmet me te reja i gjeni vetem ketu..
 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Mire se vini
Mire se vini ne forumin tone dhe shpresojme se do ia kaloni mire me ne. Regjistrohuni edhe ju dhe behuni pjese e ekipit tone. Me respekt Staffi i Sport.forumi.biz
Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Portali

 
Asnjë mesazh i ri

Lajmet me te reja

Lajmet me te reja nga sporti gjenden ketu..
Moderator: Moderators
229230Fri Aug 28, 2009 2:24 pm
Admin Eto: Do e mposhtim Milanon

Toolbar

 
Asnjë mesazh i ri

Rregullat

Rregullorja e forumi..
11Mon Jul 27, 2009 2:14 am
Admin Rregullorja
Asnjë mesazh i ri

Kritika dhe Sygjerime

Per te gjitha kritikat dhe sygjerimet tuaja na shkruani ketu..
00
Asnjë mesazh i ri

Sondazhe

Sondazhet e forumit..
11Sat Jul 04, 2009 5:09 pm
Admin Cili eshte lojtari me i mire ne bote?

Futboll

 
Asnjë mesazh i ri

Kombetarja "KUQ E ZI"

Per Kombetaren jeten e japim,per kombetaren se ndalim hapin..
00
Asnjë mesazh i ri

World Cup dhe Uefa Cup

Kampionati Boteror dhe Kampionati Evropian per disa vetem thyerje rekordesh e per disa enderr pjemarrja dhe fitimi i ketyre dy trfeve..
00
Asnjë mesazh i ri

Champions League dhe Liga Europa

Liga e Kampioneve dhe e nenkampioneve,enderr e te gjithe futbollisteve dhe skuadrave trofeu e ketyre ligave..
00
Asnjë mesazh i ri

Futbolli shqiptar

Per te gjitha ligat dhe skuadrat nga Shqiperia mund te lexoni dhe postoni ketu..Shuane kureshtjen ne kete zone..
00
Asnjë mesazh i ri

Serie A

Lajmet dhe te gjitha te bemat ne Serie a ose kampionatin italian mund ti gjeni ketu..
11Mon Jul 27, 2009 2:28 am
Admin FC INTERNAZIONALE
Asnjë mesazh i ri

Premier League

Kampionati Anglez e ka vendin ketu..Kenaquni te gjithe ju qe e pelqeni kampionatin anglez dhe skuadrat angleze..
23Mon Jul 27, 2009 2:22 am
Admin FC LIVERPOOL
Asnjë mesazh i ri

Bundesliga

Per te gjithe dashamiret e futbollit gjerman tani me egziston vendi se ku t'i lexojne lajmet me te reja dhe ku te bisedojne per te gjitha ato qe i preukopojne..
11Sun Jun 28, 2009 7:18 pm
Admin FC Wolfsburg
Asnjë mesazh i ri

Primera Divizion

Primera divizion apo kampionati spanjoll me gjithe ata gjigande si Barcelona,Real Madrid,Atletiko Madrid,Vallencia e te tjere me te vertet eshte nje nga ligat me te forta ne Bote..
11Sun Jun 28, 2009 7:16 pm
Admin FC Barcelona
Asnjë mesazh i ri

Ligat tjera

Per te gjitha ligat tjera mund te drejtoheni ketu..
00

Basketboll

 
Asnjë mesazh i ri

NBA

Liga me e forte ne bote me basketbollistet me cilesore ne bote..
00
Asnjë mesazh i ri

Ligat Evropiane

Ligat evropiane..
00

Automobilizem

 
Asnjë mesazh i ri

Formula 1

Ferrari,Brawn GP,BMW,Mercedes jane disa nga skuderite ne formula 1.Hamilton,Raikonen,Massa,Kubica,Vetel,Button,Barichelo jane vetem disa nga emrat me te shquar ne formula 1 duke mos harruar edhe legjendat e me hershme si Shumaher etj..
11Mon Jul 27, 2009 2:31 am
Admin Hamilton fitoi qmimin e madh te Hungarise
Asnjë mesazh i ri

Rally

Per te gjithe adhuruesit e makinave dhe rallyt u hap kjo teme..
00

Shporta dhe Arkiva

 
Asnjë mesazh i ri

Arkiva

Arkiva e forumit..
00
Asnjë mesazh i ri

Shporta

Postimet e pavlefshme dhe qe e demtojn imazhin e forumit shlyhen nga administratoret dhe moderatoret e forumit..Te gjitha ato postime gjenden ketu..
00
Portal Sportiv Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 243 artikuj
Forumi ka 5 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri interist
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 54 më Sat Feb 17, 2024 8:34 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Moderators ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur