Sport News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sport News

Lajmet me te reja i gjeni vetem ketu..
 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Eto: Do e mposhtim Milanon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
AdminNumri i postimeve : 195
Join date : 27/06/2009

Eto: Do e mposhtim Milanon Empty
MesazhTitulli: Eto: Do e mposhtim Milanon   Eto: Do e mposhtim Milanon Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 2:24 pm

Eto: Do e mposhtim Milanon F.0828112744941_m

Sulmuesi i ri i Interit, Samuel Eto’o, është i bindur se skuadra e tij do të dalë fituese nga përballja e të shtunës mbrëma kundër Milanit.
“Shpresoj që derbi të jetë përplot lojë të bukur dhe t’u ofrojë kënaqësi tifozëve. Me gjithë respektin që kam për Milanin, ne do të fitojmë”.

“Nuk mendoj se do të shënoj, por mund të them se Interi do të mposhtë Milanin”, ka thënë kamerunasi për “La Gazzetta Dello Sport”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://sport.forumsq.net
 
Eto: Do e mposhtim Milanon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Inter mund Milanon

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Sport News :: Portali :: Lajmet me te reja-
Kërce tek: