Sport News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sport News

Lajmet me te reja i gjeni vetem ketu..
 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Eidur Gudjohnsen i pavendosur per te ardhmen e tije

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin



Numri i postimeve : 195
Join date : 27/06/2009

Eidur Gudjohnsen i pavendosur per te ardhmen e tije Empty
MesazhTitulli: Eidur Gudjohnsen i pavendosur per te ardhmen e tije   Eidur Gudjohnsen i pavendosur per te ardhmen e tije Icon_minitimeWed Jul 22, 2009 5:49 pm

Eidur Gudjohnsen i pavendosur per te ardhmen e tije Eidurg10

Ish lojtari i Bolton Wonderers dhe i Chelseas Eidur Gudjohnsen,ndersa tani lojtar i Barcelones shprehet i pa qarte ne lidhje me te ardhmen e tije.

Ai kujton kohet e mira te kaluara ne Angli me keto dy skuadra por gjithashtu ai nuk e di ende se qka do te ndodhe me te ardhmen e tije.

Eidur Gudjohnsen per Sky Sport tha:"Nuk jam i sigurt se a do qendroj a po do te largohem.E ardhmja ime eshte disi e pa qartesuar.
Per momentin jam ende lojtar i Barcelones por siq dihet ne futboll gjerat nderrojne mbrenda pak minutash.
Une jam duke u pregaditur intensivisht por se ku do luaj ne Barcelone apo diku tjeter ende nuk e dije.Do prese qka do me sjelle e ardhemja."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://sport.forumsq.net
 
Eidur Gudjohnsen i pavendosur per te ardhmen e tije
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Eto kompleton transferimin e tije te Inter
» Dzeko rinovon kontraten e tije me Wolfsburgun
» Aleksander Hleb i painformuar rreth kalimit te tije tek Inter
» Ibrahimovic bene paraqitjen e tije te pare para mediave si lojtar i Barcelones

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Sport News :: Portali :: Lajmet me te reja-
Kërce tek: