Sport News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sport News

Lajmet me te reja i gjeni vetem ketu..
 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Van der Sar jashte fushave per dy muaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
AdminNumri i postimeve : 195
Join date : 27/06/2009

Van der Sar jashte fushave per dy muaj Empty
MesazhTitulli: Van der Sar jashte fushave per dy muaj   Van der Sar jashte fushave per dy muaj Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 12:41 pm

Van der Sar jashte fushave per dy muaj Van_der_sar1

Portieri Edvin van der Sar nuk do të jetë në dispozicion të Mançester Junaited për gati dy muaj si pasojë një dëmtimi në dorë.
Lajmin e bëjnë të ditur mediat britanike, të cilat sqarojnë se gardiani i kampionëve të Premier Ligës është dëmtuar gjatë pritjes së penalltive në përballjen me Bajernin e Mynihut për trofeun “Audi Cup”. Skanimi i bërë në dorën e majtë të Van der Sarit zbuloi se atij i janë thyer dy eshtra.

Menjëherë portieri holandez i është nënshtruar operacionit, dhe pritet të qëndrojë jashtë fushave deri në fillim të tetorit. Gjatë kësaj periudhe portën e Mançesterit do ta mbrojë Ben Foster.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://sport.forumsq.net
 
Van der Sar jashte fushave per dy muaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Sport News :: Portali :: Lajmet me te reja-
Kërce tek: