Sport News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sport News

Lajmet me te reja i gjeni vetem ketu..
 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Aquillani tanime lojtar i Liverpoolit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
interist
Numri i postimeve : 39
Join date : 18/07/2009

Aquillani tanime lojtar i Liverpoolit Empty
MesazhTitulli: Aquillani tanime lojtar i Liverpoolit   Aquillani tanime lojtar i Liverpoolit Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 1:49 am

Aquillani tanime lojtar i Liverpoolit 33042_news

Liverpool zyrtarisht ka bere te ditur se ka arritur marreveshjen me Roman per Aquillanin.Italiani do fluturoje kete jave per ne Anfield per te bere testet mjekesore e pastaj do nenshkruaj per Te Kuqte.

Benitez per web faqen zyrtare te Liverpool ka deklaruar:"Akuillani eshte lojtar shume i mire dhe une jam i lumtur qe kemi arritur marreveshje me Romen per transferimin e tij ne Anfilld.
Alberto ka mentalitet fituesi dhe ka eksperience si ne Serie A dhe ne Ligen e Kampioneve.Gjithmone ka qene ne listen e lojtareve me te mire ne Bote dhe ka qene kapiten i grupmoshave U19 dhe U21 te Italise para se te kalonte ne ekipin e senioreve."

Liverpol per Akuillanin do i paguaj Romes nje shume prej 20 milion eurove.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Aquillani tanime lojtar i Liverpoolit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Aquillani deshiron te qendroj te Roma
» Roma e gateshme ta shese Aquillani
» Liverpooli ne bisedime me Romen per Aquillani
» Barcelona ofron 40milion euro dhe dy lojtar per david Villan
» Nedved: Lojtar i Interit ose ndihmes i Ciro Ferraras te Juventus

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Sport News :: Portali :: Lajmet me te reja-
Kërce tek: