Sport News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sport News

Lajmet me te reja i gjeni vetem ketu..
 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Huntelar kalon ne Milano

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
AdminNumri i postimeve : 195
Join date : 27/06/2009

Huntelar kalon ne Milano Empty
MesazhTitulli: Huntelar kalon ne Milano   Huntelar kalon ne Milano Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 8:03 pm

Huntelar kalon ne Milano 51496_news

Me ne fund skuadra e Milanos ka arritur te siguroje sherbimet e jne sulmuesi dhe ai eshte Klas Jan Huntelar.
Lajmin per arritje te marreveshjes e ka dhene Menaxheri gjeneral Adriano Galliani per web faqen zyrtare te Rossonereve.

Galliani per web faqen e Rosonereve ka deklaruar: "AC Milan ka arritur marreveshjen me Real Madridin per transferimin e sulmuesit holandez Klas Jan Huntelar.
Holandezi do nenshkruaj me ne pasi te beje testet mjekesore dhe ajo pritet te behet sonte ose neser."

Huntelar me Milanon ka nenshkruar kontrate 4 vjeqare dhe Milano per sulmuesin holandez eshte dashur ti paguaj 15 milion euro Mbreterve te Madridit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://sport.forumsq.net
 
Huntelar kalon ne Milano
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Huntelar nje hap prane Milanos
» E ardhmja e Huntelar ende nuk dihet..
» Huntelar do kaloje te skuadra gjermane Shtutgart
» Eto mberrin ne Milano
» Luis Fabiano tek Milano?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Sport News :: Portali :: Lajmet me te reja-
Kërce tek: