Sport News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sport News

Lajmet me te reja i gjeni vetem ketu..
 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Owen: Me Manchesterin do kthehem ne formen me te mire

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin



Numri i postimeve : 195
Join date : 27/06/2009

Owen: Me Manchesterin do kthehem ne formen me te mire Empty
MesazhTitulli: Owen: Me Manchesterin do kthehem ne formen me te mire   Owen: Me Manchesterin do kthehem ne formen me te mire Icon_minitimeSat Jul 04, 2009 12:50 pm

Owen: Me Manchesterin do kthehem ne formen me te mire F.0704110819442_m

Pas transferimit befasues te Manchester Unitedi, sulmuesi anglez Michael Owen ka deklaruar se ai është i vendosur që të kthehet në formën më të mirë dhe t’u ndihmojë Djajve të Kuq të fitojnë trofe.


“Është ndjenjë e mrekullueshme. Asnjëherë nuk kam menduar për këtë transferim, mirëpo trajneri më thirri në telefon dhe u takuam. Ishte shokuese, mirëpo unë jam shumë i lumtur dhe gjërat kanë lëvizur shumë shpejtë”.

“Unë kam pasur një paraqitje të dobët te Newcastle, mirëpo para kësaj karriera ime ka qenë e mirë dhe jam i sigurt se një skuadër si United mund ta rindërtojë karrierën time”.

“Shpresoj të shënoj disa gola dhe t’i ndihmoj skuadrës të fitojë trofe. Është ende herët, mirëpo kur mendon për Unitedin, automatikisht mendon për trofetë, stadiumin dhe masën e madhe të tifozëve” është shprehur Owen për “MUTV”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://sport.forumsq.net
 
Owen: Me Manchesterin do kthehem ne formen me te mire
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Del Piero:Juve do luaj me mire
» Cili eshte lojtari me i mire ne bote?
» Valon Behrami ndihet mire tek West Ham
» Owen mes Evertonit dhe Aston Villa
» Owen ne tratative me kampionet e Anglise

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Sport News :: Portali :: Lajmet me te reja-
Kërce tek: