Sport News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sport News

Lajmet me te reja i gjeni vetem ketu..
 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Ljunberg: Arsenali duhet te shpenzoj me shume ne merkato..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin



Numri i postimeve : 195
Join date : 27/06/2009

Ljunberg: Arsenali duhet te shpenzoj me shume ne merkato.. Empty
MesazhTitulli: Ljunberg: Arsenali duhet te shpenzoj me shume ne merkato..   Ljunberg: Arsenali duhet te shpenzoj me shume ne merkato.. Icon_minitimeSun Jun 28, 2009 7:10 pm

Ljunberg: Arsenali duhet te shpenzoj me shume ne merkato.. F.0628182007634_m


Ish-sulmuesi i Arsenalit, Fredie Ljungberg, ka frikë nga e ardhmja e Arsenalit dhe mendon se klubi duhet të harxhojë më shumë para për përforcime.
Ljungberg dy herë e fitoi Ligën Premier me Arsenalin dhe tri herë e ngriti trofeun e Kupës FA, duke kaluar plot nëntë vite nën drejtimin e Wenger.

Suedezi thotë se ai është i dëshpëruar kur i sheh rezultatet e Arsenalit në disa sezonet e fundit.

“Kam ndjenjën se situata financiare në klub është ca e shtrënguar, dhe cili është qëndrimi i klubit? Askush nuk del publikisht të thotë se pse nuk harxhohen para. Të gjithë e bëjnë këtë pyetje. Jam i dëshpëruar kur i shoh rezultatet në disa vitet e fundit”, ka thënë suedezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://sport.forumsq.net
 
Ljunberg: Arsenali duhet te shpenzoj me shume ne merkato..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» David Moyes: City duhet te kete me shume respekt
» Wenger:Senderos mund te largohet nga Arsenali
» Shnaider shume afer Interit
» Kolo Ture shume afer Manchester City

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Sport News :: Portali :: Lajmet me te reja-
Kërce tek: