Sport News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sport News

Lajmet me te reja i gjeni vetem ketu..
 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Arnautovic huuazohet te Inter

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
AdminNumri i postimeve : 195
Join date : 27/06/2009

Arnautovic huuazohet te Inter Empty
MesazhTitulli: Arnautovic huuazohet te Inter   Arnautovic huuazohet te Inter Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 8:12 pm

Arnautovic huuazohet te Inter 51453_news

Sulmuesi i perfaqesueses austriake Marko Arnautovic ka arritur marreveshje me Zikaltertit per transfermin e tij ne Itali si huazim.
Ne marreveshje egziston edhe klauzola e cila ia mundeson kampioneve te Italise blerjen e sulmuesit austriak pas perfundimit te sezones.

Qmimi per Arnautovic sipas spekulimeve pritet te jete diku 9 milion euro.


Arnautovic ka debutuar me skuadren e pare te Twentes ne vitin 2007 dhe ne 58 ndeshje ka shenuar 14 gola.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://sport.forumsq.net
 
Arnautovic huuazohet te Inter
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Interi perforcon sulmin me Arnautovic
» Eto' dua te bej histori me Inter
» Shnaider kalon ne Inter
» Inter-Eto arrihet marreveshja
» Inter mund Milanon

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Sport News :: Portali :: Lajmet me te reja-
Kërce tek: