Sport News
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sport News

Lajmet me te reja i gjeni vetem ketu..
 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Shnaider kalon ne Inter

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
AdminNumri i postimeve : 195
Join date : 27/06/2009

Shnaider kalon ne Inter Empty
MesazhTitulli: Shnaider kalon ne Inter   Shnaider kalon ne Inter Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 2:22 pm

Shnaider kalon ne Inter F.0828135348178_m

Real Madrid ka konfirmuar se klubi ka shitur mesfushorin Wesley Sneijder te kampioni i Serie A, Interi.
Holandezit që në fillim të afatit kalimtar iu tha se ai ishte i tepërt në Santiago Bernabeu, vetëm pas një sezoni pasi iu bashkua klubit, ku kaloi nga Ajaxi.

Shuma e transferimit besohet të jetë rreth 15 milionë euro, ndërsa kalimi i tij në Giuseppe Meazza është pohuar edhe nga klubi spanjoll.

“Real Madrid dhe Inter Milan kanë arritur marrëveshje për transferimin e lojtarit Wesley Sneijder te klubi italian”, thuhet në deklaratën e Realit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://sport.forumsq.net
 
Shnaider kalon ne Inter
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shnaider shume afer Interit
» Milano kthen syte nga Wesley Shnaider ne rast te shitjes se Pirlos
» Melo kalon tek Juve
» Boateng kalon te Getafe
» Adebajor kalon tek Man City

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Sport News :: Portali :: Lajmet me te reja-
Kërce tek: